Hodinový manžel zastane i funkci údržbáře

Vlastníte penzion nebo hotel a hledáte pro jeho správný chod zručného údržbáře? Dřív jste si všechny opravy a údržbové práce zajistili sami, ale s rozrůstajícím se podnikáním už na ně nemáte čas. Nejedná se o pravidelné činnosti, tudíž pro stálého zaměstnance byste neměli dostatek práce. Potřebovali byste někoho, kdo přijede jen tehdy, když bude potřeba. Právě vám by se vyplatilo využívat služeb hodinového manžela. Pokud je vaše podnikání situováno v Praze nebo jejím okolí, vyzkoušejte služby společnosti Hodinový manžel Praha a uvidíte, že budete spokojení. Jako doplňková služba je nyní zřízeno čištění koberců Praha.

Zvládne bez potíží práce z různých oborů

Objednávku můžete provést pomocí telefonní linky, která je zákazníkům k dispozici nonstop, nebo prostřednictvím emailu. Odborníci vám rychle odpoví na jakékoli vaše dotazy a ihned sdělí přibližnou cenu za provedené práce. Ty mohou přijet zrealizovat bez příplatku o víkendech, svátcích a ve večerních hodinách. Navíc při pravidelném využívání služeb společnosti Hodinový manžel Praha můžete získat věrnostní slevy.

Ceny drží dlouhodobě na velmi nízké úrovni. Do celkové kalkulace zahrnuje vždy náklady na dopravu a náklady na práci, drobný materiál, jako jsou šrouby a hmoždinky, poskytuje společnost zdarma. Podrobný výčet nabízených služeb naleznete na webových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha, včetně zjednodušeného ceníku. Materiál mohou pracovníci použít svůj a klient nemusí předem hradit žádné zálohy, nebo ten, který si klient sám zakoupí. Vše je vyúčtováno až po skončení celé zakázky. V případě, že se jedná o práce složitějšího charakteru, přijede si napřed hodinový manžel místo prohlédnout, vše si důkladně poměří a vyhodnotí všechny informace získané od zákazníka. Tato první schůzka je zdarma a zdarma je také sestavení předběžné kalkulace. Protože existuje společnost na trhu již dlouhou řadu let, mají její pracovníci dostatek zkušeností a pokud musejí pracovat v týmu, jsou dokonale sehraní, proto je jejich práce rychlá a bez zbytečných průtahů.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!